Język angielski dla dzieci

Język angielski dla dzieci 6-8 lat

Szkoła Językowa To Be zaprasza dzieci w wieku 6-8 lat na zajęcia z języka angielskiego. Nauka odbywa się poprzez zabawę i aktywną komunikację. Dzieci w tym wieku bardzo szybko przyswajają nowy język, a przy okazji świetnie się bawią w gronie swoich rówieśników.

Zajęcia odbywają się w raz w tygodniu w piątek o godzinie 16.00 – 16.45.

Koszt miesięczny zajęć to 60 zł (4 spotkania w miesiącu).  Grupa do 6 osób.

Język angielski dla dzieci 4-6 lat

Szkoła Językowa To Be jest jedyną szkołą w Koszalinie, która prowadzi kursy dla dzieci pionierską metodą Wattsenglish. Kurs dla najmłodszych bazuje na książce, która jest pierwszą książką do nauki z prawdziwą twarzą, piosenkami, filmami, grami, kartami i pieczątkami. W każdej z książek obecny jest Steve Watts wraz ze swoją przyjaciółką Maggie the Magpie, którzy występują w humorystycznych skeczach, co oznacza, że wszystkie zajęcia odbywają się z native speakerem.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 min. Terminy zajęć do ustalenia.

Koszt miesięczny to 120 zł. Grupa 3-6 osób.

Do usłyszenia! :-)