Język Angielski -Kurs dla dzieci

Kurs dla dzieci

polega na nauce słówek i mówienia w języku angielskim. Na zajęciach młodzi Słuchacze uczą się odpowiadać na proste pytania i starają się zadawać pytania sobie nawzajem. Nauce towarzyszą materiały wizualne, które stanowią nieodzowny element w nauczaniu dzieci. W trakcie kursu Słuchacze zapoznają się także z ciekawostkami o krajach anglojęzycznych. Program kursu uwzględnia liczne powtórki, dzięki czemu młodzi Słuchacze utrwalają zapoznany materiał. Dzieci uczą się porozumiewać w języku angielskim w bardzo szybkim tempie dzięki nauce metodą bezpośrednią.

Zajęcia dla dzieci odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 min.

Kurs dla najmłodszych to kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 3 – 6/7 lat. Szkoła Językowa To Be jest jedyną szkołą w Koszalinie, która prowadzi kursy dla dzieci pionierską metodą Wattsenglish. Kurs dla najmłodszych bazuje na książce, która jest pierwszą książką do nauki z prawdziwą twarzą, piosenkami, filmami, grami, kartami i pieczątkami. W każdej z książek obecny jest Steve Watts wraz ze swoją przyjaciółką Maggie the Magpie, którzy występują w humorystycznych skeczach, co oznacza, że wszystkie zajęcia odbywają się z native speakerem. Nauka języka angielskiego odbywa się poprzez zabawę i aktywną komunikacjęokladki_wow_01