Nowy semestr – nowe kursy w Szkole Językowej To Be

english & german

Rozpoczynamy nowy semestr w Szkole Językowej To Be,

a wraz z nim nowe kursy językowe. Zapraszamy!

PROMOCJA!!!

Szkoła Językowa To Be szaleje :-) Dla wszystkich chętnych, którzy zapiszą się na lekcje odbywające się do godziny 15.30 – cena promocyjna 35 zł (60min.). Od godziny 15.30 obowiązuje cena 40 zł (60min.).

Jeśli musisz poprawić ocenę z angielskiego lub niemieckiego i właśnie przypomniało Ci się, że zaraz matura, a Ty boisz się otworzyć usta i mówić w języku obcym to dokładnie dla Ciebie jest ta oferta.

Serdecznie zapraszamy również te osoby, które zawsze chciały nauczyć się mówić po angielsku lub niemeicku – przyszedł na to czas. Nasi Słuchacze wypowiadają pierwsze zdania w języku obcym już na pierwszych zajęciach – przyjdz i przekonaj się.

I to nie koniec promocji…

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 3 – 5 lat.

Jesteśmy jedyną szkołą w Koszalinie, która prowadzi kursy dla dzieci pionierską metodą Wattsenglish. Kurs dla najmłodszych bazuje na książce, która jest pierwszą książką do nauki z prawdziwą twarzą, piosenkami, filmami, grami, kartami i pieczątkami.

W każdej z książek obecny jest Steve Watts wraz ze swoją przyjaciółką Maggie the Magpie, którzy występują w humorystycznych skeczach, co oznacza, że wszystkie zajęcia odbywają się z native speakerem.

Nauka języka angielskiego odbywa się poprzez zabawę i aktywną komunikację.

Łączymy język angielski z muzyką – uczymy się i muzykujemy. Na zajęciach wykorzystujemy instrumenty muzyczne. Rozwijamy nasze pociechy językowo i muzycznie.

Kurs rozpoczynamy w marcu.
Grupa max. 6 osób.
Zajęcia 2 razy w tygodniu 35 min.
Cena kursu: 110 zł za miesiąc.

- Kurs języka angielskiego na poziomie podstawowym z podstawami dla dorosłych

Na kursie MÓWIMY po angielsku, bez zbędnych ćwiczeń gramatycznych, pisania, prac domowych. Na bieżaco powtarzamy materiał, dzięki czemu Słuchacze uczą się na zajęciach, bo wiemy jak to jest z nauką w domu :-)

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki o 16.30 – 18.00.
Cena kursu: 192 zł za miesiąc.

Zapisz się i mów po angielsku!

- Kurs z języka niemieckiego na poziomie podstawowym dla dorosłych

Zajęcia są skierowane do osób, które chcą efektywnie uczyć się mówić w języku niemieckim.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 min.
Poniedziałek 17.00 – 18.00 i czwartek 17.00 – 18.00.
W miarę możliwości terminy zajęć mogą ulec zmianie na życzenie słuchaczy.

Cena kursu: 124 zł za miesiąc.
Ilość osób w grupie: 3-6 osób.
Początek zajęć w marcu.

see-you-soon