Język angielski – dzieci

english for kidsKurs dla dzieci w wieku 6-10 lat polega na nauce słówek i mówienia w języku angielskim.

Na zajęciach młodzi Słuchacze uczą się odpowiadać na proste pytania i starają się zadawać pytania sobie nawzajem. Nauce towarzyszą materiały wizualne, które stanowią nieodzowny element w nauczaniu dzieci.

W trakcie kursu Słuchacze zapoznają się także z ciekawostkami o krajach anglojęzycznych. Program kursu uwzględnia liczne powtórki, dzięki czemu młodzi Słuchacze utrwalają zapoznany materiał.

Dzieci uczą się porozumiewać w języku angielskim w bardzo szybkim tempie dzięki nauce metodą bezpośrednią. Zajęcia dla dzieci odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 min.okladki_wow_01Kurs dla najmłodszych
to kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 3 – 5 lat.

Szkoła Językowa To Be jest jedyną szkołą w Koszalinie, która prowadzi kursy dla dzieci pionierską metodą Wattsenglish.

Kurs dla najmłodszych bazuje na książce, która jest pierwszą książką do nauki z prawdziwą twarzą, piosenkami, filmami, grami, kartami i pieczątkami. W każdej z książek obecny jest Steve Watts wraz ze swoją przyjaciółką Maggie the Magpie, którzy występują w humorystycznych skeczach, co oznacza, że wszystkie zajęcia odbywają się z native speakerem.

Nauka języka angielskiego odbywa się poprzez zabawę i aktywną komunikację. Zajęcia dla dzieci najmłodszych odbywają się dwa razy w tygodniu po 40 min.