Angielski dla dzieci w wieku 3-5 lat!

Angielski dla dzieci w wieku 3-5 lat w poniedziałek i w środę o 17.15. Zapisz swoją pociechę. Liczba miejsc ograniczona.

okladki_wow_01

Szkoła Językowa To Be jest jedyną szkołą w Koszalinie, która prowadzi kursy dla dzieci pionierską metodą Wattsenglish.

Kurs dla najmłodszych bazuje na książce, która jest pierwszą książką do nauki z prawdziwą twarzą, piosenkami, filmami, grami, kartami i pieczątkami. W każdej z książek obecny jest Steve Watts wraz ze swoją przyjaciółką Maggie the Magpie, którzy występują w humorystycznych skeczach, co oznacza, że wszystkie zajęcia odbywają się z native speakerem.

Nauka języka angielskiego odbywa się poprzez zabawę i aktywną komunikację. Zajęcia dla dzieci najmłodszych odbywają się dwa razy w tygodniu po 40 min.